Szanowni Państwo

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej PromoPen.pl . Od poczatku działalnosci zajmujemy się importem i drukiem upominków reklamowych. Aktualnie jesteśmy jednym z najdłużej funkcjonujących importerów artykułów reklamowych w Polsce i od niemal 12 lat oferujemy naszym klientom długopisy pod własną marką Promopen.

Nasza działalność i kontakty z klientami oparte są na prostych zasadach: uczciwości, terminowości i produkcie o najlepszym stosunku jakości do ceny. Dzięki takiej filozofii biznesu możemy pochwalić się 25 letnim stażem w branży reklamowej oraz stałym wzrostem naszych obrotów handlowych.

Współpracującym z nami firmom oddajemy do dyspozycji nowoczesną, profesjonalną drukarnię, grawer laserowy oraz wieloletnie doświadczenie naszych pracowników o najwyższych kwalifikacjach, a także doskonale zaopatrzony magazyn w którym czeka na druk ponad 5 000 000 długopisów.

Nie składamy pustych obietnic, dotrzymujemy ustalonych terminów, odpowiadamy za styl i jakość naszej pracy. Nie musicie Państwo wierzyć nam na słowo, znacznie pewniej będzie jeżeli sprawdzicie nas w praktyce. Udowodnimy wam, że zasługujemy na miano Waszego sprawdzonego dostawcy !

Zapraszamy do zapoznania sie z pełną ofertą długopisów na stronie www.promopen.pl.

dlugopisy plastikowe front

dlugopisy metalowe front

touchpen front